Nazwa:Wypożyczalnia samochodów Maxcar
Miasto:58-500 Jelenia Góra
Adres:ul. Złotnicza 14
NIP:-
REGON:-

Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje bogatym wariantem pojazdów, udostępnionym zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego. Co nas wyróżnia na rynku: doskonały stan techniczny pojazdów, wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem, wymogi mówiące o odpowiednim doświadczeniu „za kółkiem”, koszty dostępnej oferty. Czy planujesz wczasy w kraju, czy też masz niespodziewaną awarię, powinieneś znać ofertę najbliższej wypożyczalni samochodów. Masz działalność gospodarczą? W wypożyczalni mamy także samochody dostawcze. W chwili gdy potrzebujesz auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą z możliwych opcji. Bez względu na to czy potrzebujesz wynająć pojazd w celu prywatnym, czy też służbowym, nasza usługa będzie wykonana natychmiastowo. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy gonią nas pilne zobowiązania, a nasz własny samochód został zniszczony np. na skutek wypadku drogowego. Zapraszamy do kontaktu.

 

W ofercie firma posiada:
Wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba -Sprawdź naszą wypożyczalnie aut w Karpaczu lub Szklarskiej Porębie. Posiadamy samochody rodzinne i busy w ramach wynajmu długoterminowego. Zapraszamy do zapoznania się z firmową ofertą, która jest bardzo dobrą opcją szczególnie w przypadku planowanej dłuższej podróży, awarii samochodu i wypadku samochodowego. Działamy bez dłuższych formalności.

 

0 D5 ad nb4b ef 9 m479 aa3 jcb ą0 67 c57 h37 a85 r6f ad kf7 ta1a e3 r poglądowy, 10 ac9 k5 tba6 u101 afd la na0c oa ś73 ćd9e 52d d20 a35c n72 ycc5 c1 h60 22 s2d0 p7 rf9e a45f w7 d02a ź w bazie CEIDG