Nazwa:Wypożyczalnia samochodów Maxcar
Miasto:58-500 Jelenia Góra
Adres:ul. Złotnicza 14
NIP:-
REGON:-

Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje bogatym wariantem pojazdów, udostępnionym zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego. Co nas wyróżnia na rynku: doskonały stan techniczny pojazdów, wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem, wymogi mówiące o odpowiednim doświadczeniu „za kółkiem”, koszty dostępnej oferty. Czy planujesz wczasy w kraju, czy też masz niespodziewaną awarię, powinieneś znać ofertę najbliższej wypożyczalni samochodów. Masz działalność gospodarczą? W wypożyczalni mamy także samochody dostawcze. W chwili gdy potrzebujesz auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą z możliwych opcji. Bez względu na to czy potrzebujesz wynająć pojazd w celu prywatnym, czy też służbowym, nasza usługa będzie wykonana natychmiastowo. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy gonią nas pilne zobowiązania, a nasz własny samochód został zniszczony np. na skutek wypadku drogowego. Zapraszamy do kontaktu.

 

W ofercie firma posiada:
Wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba -Sprawdź naszą wypożyczalnie aut w Karpaczu lub Szklarskiej Porębie. Posiadamy samochody rodzinne i busy w ramach wynajmu długoterminowego. Zapraszamy do zapoznania się z firmową ofertą, która jest bardzo dobrą opcją szczególnie w przypadku planowanej dłuższej podróży, awarii samochodu i wypadku samochodowego. Działamy bez dłuższych formalności.

 

499 Db14 aa29 nf8e ee b91 mb6 a00 j67 ą76 f9 c3 h33d a2 r8 a3 kd7f t3 ed5 r poglądowy, d ab kab t038 ub a8dc l381 ne ob ś3 ć664 4 d35 a30 ne49 y2e c3 ha 9e s0 p9bd r3b aa0 w937 d13 ź w bazie CEIDG